• Informácia o hre

  DEŠIFRUJ 2019

  Redakcia — Jún 2019

  Podobne ako minulý rok, aj pre tento rok sme si pre Vás pripravili šifrovaciu hru DEŠIFRUJ 2019, ktorá sa koná v rámci Európskej noci výskumníkov. Vitajte na našich stránkach. Veríme, že sa Vám hra bude páčiť. Tému dešifrovacej súťaže zistíte rýchlo a prísť na to, ako ju vlastne hrať je súčasťou samotnej hry.

  Hra je určená každému, kto má rád výzvy a kto si chce potrápiť mozgové závity a zmysluplne stráviť čas. Dúfame však, že sa pobaví aj ten, kto nemá čas samotnú hru hrať. Nepredpokladáme, že človek bez občianskeho preukazu bude vedieť vylúštiť všetky šifry sám, ale za pokus nič nedá. Do hry sa nie je potrebné nijako registrovať. Poprosíme hráčov, aby dodržiavali pravidlá fair-play a umožnili každému, aby na riešenia prišiel sám. Nie riešenia, ani výhry, ale samotný proces odhaľovania je pravým poslaním tejto hry.

  Hra sa končí 26. septembra o 14:00. Víťazi budú vyhlásení počas samotného festivalu na hlavnom pódiu v Bratislave. Absolútnym víťazom sa stane ten, kto ako prvý hru dokončí. Zo všetkých, ktorí dokončili vyžrebujeme ďalšieho výhercu. Autori hry zostanú celý čas v utajení. Riešenia budú ochotní diskutovať priamo s hráčmi na samotnej Európskej noci výskumníkov v Bratislave v prípade, že nás hráči identifikujú a že tam budeme. Ak ste presvedčení o chybe v hre, svoje postrehy môžete vyjadriť E-mailom. Odpovedať budeme iba výnimočne; ako konšpiračný časopis si na takéto detaily nepotrpíme.

  Autori majú právo zadania kedykoľvek počas hry zmeniť. Zmeny budú jasne popísané na tejto informačnej stránke. Minuloročnú hru môžete nájsť tu.

  INZERCIA